5. Hlava ženy
signatura nenalezena, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 23 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.09.2020 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč