5. Hlava ženy

signatura nenalezena, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 23 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.09.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč14.9.2020 20:22:51