5. Janošík
řezbovaná postava Jánošíka, nesignováno
Technika: dřevořezba, datace: 20. století
Výška: 38 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč