5. Janošík

řezbovaná postava Jánošíka, nesignováno
Technika: dřevořezba, datace: 20. století
Výška: 38 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč