5. Koupání
malba první poloviny dvacátého století, signatura nenalezena, řezaný zlacený původní rám, obraz pochází z pozůstalosti rodiny fotografa Langhanse
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 64 cm, rámování: 83 x 96 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.06.2018 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč