5. Krajina s jezírkem
rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 62 cm, rámování: 74 x 86,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč