Les

plátno fixováno plátně
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:14

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč