5. Les

plátno fixováno plátně
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:13

Zbývá: 13d 13h 8m 17s

Vyvolávací cena: 500 Kč