5. Lodě na řece
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč