5. Lodě na řece

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:02 SEČ

Zbývá: 17d 9h 32m 12s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč