Majestátný strom

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním dřevěném rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 57 x 66 cm

Konec dražby: 07.04.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč