5. Pokušení sv. Antonína

Odsvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 69 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 70 x 86 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 04.03.2024 20:02 SEČ

Zbývá: 11d 9h 9m 56s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč