5. Topol
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 26 cm, rámování: 30,5 x 33
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč