50. Akt zezadu
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1941
Šířka: 31 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 48 x 35,5
Konec dražby: 16.04.2019 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč