50. Japonský podkovář
Signováno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 35x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč