Mlýn na kopci
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 39 x 50
Konec dražby: 23.11.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč