50. Rozhovor
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1981
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 57 x 67 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč