Hory v létě

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 108 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč