Madona della Sedia

volná kopie podle Raffaela, rámováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 70 x 58 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč