51. Panna Marie
signatura nenalezena, plátno fixováno na dřevěnovou desku, původní rámování. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ
Technika: olej na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč