51. Quai de Conti Paris 1927
nečitelná signatura, olej na plátně, Quai de Conti Paris, signováno vlevo dole, datováno 1927, přípis na reversu
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 63,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 48,5 x 70 cm
Konec dražby: 26.09.2017 18:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 20 000 Kč