51. Ženský akt

signováno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, materiál: kresba tužkou, uhlem a pastelkami, datace: 1874
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 cm x 37,5 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč