51. Zimní krajina
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 54 x 68,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč