520. Loďka na řece - Asie
značeno v levém horním a pravém spodním rohu
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 7 cm, rámování: 21 x 22,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč