53. Dívčí akt
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 40 cm, rámování: mírně pošk. 61 x 37 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč