53. Kritika
Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč