53. Lesní říčka
Monogramováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 78 x 63 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 12.09.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč