53. Na lodičce
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 42 x 36 cm
Konec dražby: 17.04.2019 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč