53. Náměstí s kašnou
Signováno, datováno tužkou vpravo dole. Karton mírně zvlněný. Vpravo uprostřed skvrna. Původní rámování, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1912
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč