53. Továrna
Paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 59 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč