53. Žena pleje zahradu
Vlevo dole pod paspartou je číslování 7/20 Signováno společně s datací (1954) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1954
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 26 x 34 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč