54. Květina

Neurčená signatura azbukou vpravo dole, nečištěno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38,5 x 52,5 cm
Stav: původní

Konec dražby: 18.05.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: 1 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč18.5.2021 19:38:37