54. Květina
Neurčená signatura azbukou vpravo dole, nečištěno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38,5 x 52,5 cm
Stav: původní
Konec dražby: 18.05.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 18.5.2021 19:38:37 |