54. Malebná vesnička
Nesignováno, rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: pošk. 73 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč