54. Portrét muže
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 44,5 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč