54. Potůček
signováno vpravo dole, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37,5 x 45,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč