Senoseč
Signováno vpravo dole ligaturou trojúhelník, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 96 x 75,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč