55. Akt
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1978
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč