Chaloupka u Bystřiny

Signováno vpravo dole nečitelně, Florentinský řezbovaný rám
Technika: olej na měděném plechu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč