Domy u řeky

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 87 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč