55. Konvolut 5 kusů akvarelů
Technika: akvarel na kartonu
Rámování: různé velikosti
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč