55. Pohled na jezero se zámkem Miramare
signováno nečitelně vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 19.století
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 59 cm - poškozen
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč