S větrem v zádech

Signováno vpravo dole, rámováno a paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 34 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč