55. U domu
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 68 x 78 cm
Konec dražby: 23.10.2019 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč