55. Zasněžená ulička
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1950
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 53 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč