56. Opilý Bakchus
zarámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62,5 x 48
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč