56. Portrét

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 25 cm

Konec dražby: 28.01.2019 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč