56. Vlnobytí
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 15 cm, rámování: 29,5 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč