57. Mrazivá nálada

autorský přípis včetně podpisu na reversu
Technika: olej na dřevě, datace: 1940?
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 28.01.2019 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč