Na statku

signováno vlevo dole monogramem, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 62 x 72 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč