57. Vesnice v zimě
signováno a datováno vlevodole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 95 x 115 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč