58. Akt ženy
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč