Květiny ve váze s knihou
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38,5 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 62,5 x 47,5
Konec dražby: 21.09.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč