58. L´Isle-Adam
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39,5 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč