58. Venkov
signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.04.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč